Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Робота кур'єра: не все так безнадійно, як здається!

Багато хто думає, що робота кур'єром - це дуже виснажлива діяльність. З одного боку, з таким твердженням можна погодитися, а з іншого боку, ця робота не прив'язує Вас до робочого місця, і Ви можете спокійно роз'їжджати по всьому місту.

На наш погляд, знайти роботу кур'єром досить просто! Наприклад, в Києві можна знайти безліч пропозицій від роботодавців, де затребувані кур'єри. Що ж стосується зарплати, то все залежить від типу зайнятості та роботодавця. Наприклад, статистика показує, що щомісячна зарплата кур'єра складає від 3600 до 6000 гривень. При цьому величина зарплати залежить від наявності водійських прав та власного автомобіля. Особливо, кур'єри-водії затребувані у великих містах, оскільки швидка і зручна доставка документів завжди залишається в пріоритеті.

Для того щоб отримати посаду кур'єра потрібно в першу чергу добре орієнтуватися на місцевості в місті і знати правила оформлення документів доставки та прийому вантажу. Також роботодавці звертають увагу на те, що кур'єр повинен дотримуватися конфіденційності транспортування вантажу, наприклад, документів та грошових коштів. У доповненні до цього кур'єр повинен вирішувати всі питання і проблеми, які виникають при транспортуванні вантажу і документів, а також знати нюанси своєчасної передачі вантажу адресату. Необхідно також пам'ятати, що кур'єр несе повну відповідальність за збереження вантажу, який він перевозить.

Варто відзначити, що вимоги до майбутніх кандидатів дуже високі. Таким чином, компанії, які спеціалізуються на наданні кур'єрських послуг, відносяться до майбутніх кандидатів досить упереджено і вимогливо, оскільки ця робота відповідальна і вимагає високої точності, акуратності, а також уважності.

Головними завданнями майбутнього співробітника будуть одержання вантажу, доставка його адресату, отримання розпису і подальше відправлення на перевезення замовлень. Як показує статистика, професійний кур'єр може за один робочий день виконати десятки замовлень.

Що ж потрібно ще знати майбутньому працівникові? Необхідно заздалегідь ознайомитися з місцем розташування всіх обслуговуючих об'єктів, а також з правилами та нормами охорони праці.

Багато хто вважає, що робота кур'єром є не шанованою і безперспективною. Але є один плюс в цій роботі: Ви завжди залишаєтеся в русі.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 255

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 699

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 489

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099