Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Що краще запитати у роботодавця на співбесіді

Якщо ви дійсно зацікавлені в компанії і посади, яку вона пропонує, то потрібно задавати питання, які по-справжньому допоможуть вам зрозуміти, як зміниться ваше життя з новою роботою і чи сподобається вам це.

Буває, що питання шукача роботодавцю - не дуже корисне використання часу на співбесіді. Тому що відповіді на ці питання майже не хвилюють кандидатів, вони просто хочуть справити хороше враження. Важливо розуміти, що завжди, коли ви влаштовуєтеся на нову роботу, ваше життя змінюється, і деякі звичні речі вже будуть іншими, ви й самі станете іншими. Тому краще, щоб зміни були вам зручними та корисними.

Запитайте про інших співробітників
Ймовірно, до прийняття рішення ви встигнете познайомитися з декількома співробітниками компанії і скласти про них якусь думку. Запитайте у інтерв'юера про них і про інших співробітників. З ким йому часто доводилося контактувати? Яка обстановка переважає в колективі? Що йому подобається в колективі цієї компанії? Чим співробітники займаються у вільний час? Вам доведеться працювати з цими людьми кожен день, і краще, щоб вам було комфортно.

Дізнайтеся більше про "продукти" компанії
Не залежно від того, що виробляє або продає компанія, які послуги пропонує, у неї обов'язково знайдеться короткий слоган, який це опише. Але вам потрібно більше. Цей "продукт" повинен вам імпонувати, вам повинно бути приємно над ним працювати. Дізнайтеся, як змінилося ставлення компанії до "продукту" з часом. Чи зможете ви безпосередньо впливати на цей "продукт". Від цього буде залежати і ваше загальне ставлення до роботи - ваші цілі повинні збігатися.

Що в компанії очікують особисто від вас
Гідні кандидати хочуть відразу взятися за справу, а не витрачати тижні або місяці на те, щоб "трохи краще дізнатися організацію". Вони хочуть відразу щось змінити. Дізнатися, що компанія хоче отримати в результаті вашої роботи, і подумайте чи зможете ви це здійснити, і чи не розходиться думка компанії з вашою особистою відносно цілей роботи.

Які у компанії найближчі плани
Правила гри в бізнесі постійно змінюються, компанії теж повинні змінюватися і підлаштовуватися під сучасні тренди, вирішувати нові проблеми. Чи очікуються якісь технологічні зміни, нова стратегія зростання у зв'язку з виходом на ринок нового конкурента тощо. Гарний кандидат хоче рости і розвиватися разом з компанією – чи по шляху вам з майбутніми змінами?

Можна перерахувати ще багато інших запитань залежно від конкретної сфери діяльності та посади. Головне, щоб ці питання показували, що ви зацікавлені і вас хвилює, як зміниться ваше життя, чи зможете ви працювати з задоволенням і досягати добрих результатів. Якщо все зробити правильно, то роботодавець буде про вас високої думки, а що ще важливіше - ви самі зможете прийняти правильне рішення.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 255

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 699

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 489

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099