Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Що робити, якщо вас перевантажують роботою

Постійно перепрацьовуєте? Не встигаєте закінчити одну справу, як на вас валяться ще дві? Повертаєтеся додому абсолютно вичавленими? Знайомий багатьом робочий ритм. Давайте спробуємо його виправити.

Роботодавці завжди хочуть, щоб співробітники виконували якнайбільше роботи. І зрозуміти їх можна. Але як пояснити, що ви сильно перевантажені? Та так пояснити, щоб домогтися свого, а не втратити роботу.
5 порад, як правильно поговорити з керівництвом з цього приводу.


Керівництво не завжди знає про ваше навантаження

Керівник вашого відділу або напрямку не зможе допомогти, якщо не буде знати про існування проблеми. Поширена помилка - бути впевненим, що начальство знає наскільки вам важко, і як ви втомлюєтеся, виконуючи наявні і знову покладені на вас обов'язки. Найбільше про деталі своєї роботи знаєте саме ви. Тому поки ви не озвучите проблему, про НЕЇ не знатимуть.

Розкажіть начальству про ситуацію

Поговоріть з керівником про ваше навантаження. Поясніть, чому з часом воно так підвищилося. Наприклад, на вас поклали обов'язки звілтьненого співробітника, і так і не зняли. Обсяги робіт з деякими клієнтами збільшилися з певних причин тощо. Про всі факти та нюанси ви знаєте як ніхто інший.

Запропонуйте варіанти

Щоб знайти рішення проблеми важливо не тільки її озвучити, але і запропонувати варіанти її вирішення. Як краще розподілити деякі обов'язки? Які завдання можна відкласти на час? Уявіть, як знайти вихід, наскільки це здійснимо та розкажіть про них.

Знаходьте компроміси

Якщо керівництво буде чинити опір або не діяти, то слід наполягти на своєму і переконати його разом знайти компроміс. Донесіть думку про те, що кожна робота повинна бути виконана добре, адже тільки такий результат піде на користь компанії. А якщо у працівників не вистачає часу виконати її на вищому рівні, то потрібно розподілити завдання. Ви в одній команді і у вас одні цілі. Тому в складних ситуаціях потрібно діяти і вирішувати проблеми разом.

Дотримуйтесь балансу

Якщо ви працюєте над двома завданнями одночасно, і вони повністю займають ваш час, а за обрії з'являється третє, то від чогось доведеться відмовитися. Поясніть начальству, що одну з задач потрібно буде відкласти на якийсь час. Визначте пріоритет кожної з них, опишіть етапи робіт і їх тривалість. Не можна порушувати баланс і сподіватися, що це не вплине на якість. Але ви, як виконавець, можете надати достовірні факти і спрогнозувати результат. Хороший керівник знає, які цілі переслідує компанія. І якщо ви дійсно перевантажені, то піде вам на зустріч, щоб підвищити якість виконуваної роботи.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 222

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 495

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 390

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 733

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 518

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099