Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Штатний співробітник або компанія-аутсорсер - кого вибрати?

Перед будь-якою компанією рано чи пізно постає питання: вибрати аутсорсинг або взяти в штат співробітника.

Перший варіант передбачає укладання договору зі сторонньою компанією про виконання нею позначених бізнес-процесів. Головні плюси подібного формату роботи - економія витрат і можливість зосередитися на профільній діяльності, аутсорс таким чином стає альтернативою автоматизації виробництва. З іншого боку - до послуг компаній-аутсорсеров вдаються в тому випадку, якщо виконання будь-яких операцій за допомогою сил своїх співробітників вважається недостатньо ефективним.

У варіанту з компаніями-аутсорсерами є й інші переваги.

По-перше, трудові ресурси на підприємстві ефективно використовуються за рахунок чіткої відповідності чисельності та кваліфікації фахівців обсягу і складності робіт.

По-друге, виключаються витрати, пов'язані з наймом і утриманням персоналу.

По-третє, з роботодавця знімається навантаження з юридичного та соціального оформлення співробітників, а також витрати на кадрові процедури при їх звільненні.

По-четверте, відсутні витрати, пов'язані із забезпеченням робочого простору (будь то комп'ютер, меблі, електрику або оренда), оскільки послуги можуть надаватися віддалено.

І, нарешті, в п'ятому - аутсорсинг гарантує постійну безвідмовну роботу (немає таких понять як відпустки або лікарняні).
Проте, існують і свої недоліки.

Можна виділити три головних. Перший - це зупинка сервісу, якщо фірма-аутсорсер припиняє свою діяльність. Тобто далеко не все залежить тільки від вас. Другий недолік - це питання ризику: чи згодні ви довірити інформацію про свою компанію сторонній фірмі? І третій - це можлива відсутність у компанії-аутсорсера необхідних компетенцій.

Важливо також і те, що при переході на аутсорсинг зростає роль і відповідальність IT-директора в компанії, тому що найчастіше працювати з партнерами складніше, ніж керувати відділом.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 168

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 255

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 700

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 489

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099