Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Топ-10 помилок при пошуку роботи

При пошуку роботи необхідно бути наполегливим і не сидіти склавши руки. Потрібно знайти побільше інформації про компанії та заздалегідь продумати, що і як говорити на співбесіді.

Експерти рекрутингового порталу rabota.ua склали список 10 найбільш поширених помилок при пошуку роботи.

1. Неправильно складене резюме. Незважаючи на те, що сьогодні інформація з приводу того, як правильно складати резюме, є в достатній кількості, багато хто продовжує складати "погані" резюме, які навіть не розглядаються роботодавцем.

2. Не варто сидіти склавши руки. Позиція "розішлю резюме в компанії і буду чекати шквалу дзвінків" дуже часто підводить шукачів. Не лінуйтеся - зателефонуйте в компанії та дізнайтесь долю своїх резюме. Якщо скрізь усе тихо та глухо - можна починати пошук нових альтернатив.

3. Не робіть все на швидку руку. Ретельно відбирайте вакансії, які підходять саме вам  і запам'ятовуйте, куди посилали резюме. В іншому випадку, коли вам подзвонить рекрутер, ви можете бути захоплені зненацька, не маючи уявлення, з ким і з якого приводу говорите.

4. Не бійтеся бути наполегливими. Багато претендентів, почувши на співбесіді фразу "Ми вам передзвонимо", готові покірно чекати стільки, скільки потрібно. Втім, за цей час можна було б знайти десяток робіт, а роботодавець, як потім виявляється, може просто забути про свою обіцянку. Щоб не гадати, скільки і чого взагалі чекати, візьміть та самі наберіть номер компанії та задайте всі хвилюючі вас запитання.

5. Як ви назвали своє резюме? Можливо, CV.doc або rezume.doc? Ось тільки чесно, на що ви розраховуєте? Уявіть, що роботодавцю прийдуть сотні аналогічних файлів. Підрахуйте, чи багато у вашого резюме шансів бути поміченим серед інших, - і тоді ви зрозумієте, що потрібно зробити.

6. Пунктуальність. Краще вийдіть з дому на 2 год. раніше, але ні в якому разі не запізнюйтесь на співбесіду. Запізнення - це повний провал.

7. Ви готові до тестів? На співбесіді або ж за допомогою онлайн-листування вас напевно попросять пройти небудь тест. Не варто ставитися до цього з недовірою, навіть якщо завдання або питання вам здадуться дурними і несерйозними. Пам'ятайте: хороший рекрутер - дуже тонкий психолог. Відмова від проходження тесту позбавить вас шансу отримати бажану роботу.

8. Питання оплати. Якщо прямо з порога ви заявляєте про те, що ви супер-пупер співробітник, який не буде працювати за копійки, а потім розкажете очікувану зарплату, яка в 2 рази більше, ніж у директора підприємства, то чи варто говорити, що вас після цього чекає ? Вже точно не робота в цій компанії!

9. Думайте, що ви говорите. Якщо ви починаєте розпускати плітки на співбесіді або ж нарікати на попередніх роботодавців, то ваші шанси закріпитися в новій компанії будуть рівні нулю. Кому захочеться, щоб через кілька років ви точно так само поливали брудом їх компанію, влаштовуючись на нове місце?!

10. Чи є у вас питання? Після того, як рекрутер виголосить цю фразу, ніколи не відповідайте "Ні", в іншому випадку роботодавець може вважати, що вам не цікаво, що вас чекає на новій роботі і чим взагалі займається компанія.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 166

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 120

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 157

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 470

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 392

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 166

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 254

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 699

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 551

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 488

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099