Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Вчимося бути успішним

Для багатьох випускників українських ВНЗ та ПТНЗ працевлаштування та успішне кар’єрне зростання стає нині важким випробуванням. Ситуація на ринку праці України змушує майбутніх фахівців уже зі студентської лави задумуватись про власні конкурентні переваги та початок професійного шляху.

Безперечно, практичні поради, а також приклади побудови успішної кар’єри стануть для випускників корисним орієнтиром у справі працевлаштування.

Багато говориться про те, що потрібно робити, щоб стати успішним. Проте багато в чому успішність залежить від характеру людини. Наприклад, будь-яка людина може навчитися рано вставати, але не кожн це робить.

Досягнення успіху конкретної людини ще визначається її характером, здібностями, рівнем інтелекту.

Розглянемо найяскравіші риси характеру, якими володіє більшість успішних людей, і можливо, ви це використаєте для побудови своєї кар’єри.

1. Енергія і фізична витривалість
У цьому плані вже проводиться жорсткий відбір: далеко не усім людям під силу працювати по десять годин на день.
Бажання і здатність наполегливо працювати є загальною характерною рисою багатьох впливових людей.

2. Впевненість
Будь-яке прийняте рішення відобразиться на вашому майбутньому. Якщо вибір робиться після довгих болісних роздумів, швидше за все нічогохорошого чекати не доведеться. Довіряйте своїй інтуїції і прислухайтеся до серця. Якщо ви зробили помилку, не сприймайте її як причину для сумнівів у майбутньому, але трактуйте її як досвід, без якого ваше життя було менш усвідомленим.

3. Наполегливість
Зараз ви на успішних людей дивитеся як на зразок для наслідування, об'єкт поваги або, в гіршому випадку, заздрості. Але ж вони були такими не завжди. Всі з чогось починали, і всі проходили через смуги невдач, труднощів, бажання опустити руки. І тільки той, хто зміг подолати відчай і наполегливо працював над проектом, в успіх якого він вірив, тепер може назвати себе успішною людиною. 
4. Багата уява
Мова йде як про можливість генерувати і реалізовувати ідеї, які ніколи нікому ще в голову не приходили, так і про те, щоб уявити себе успішним (тобто використовувати прийом візуалізації).

5. Вміння не впадати у відчай
Вміння не приймати близько до серця чужі напади і критику допомагає зберегти душевну рівновагу, не піддатися сумнівам і не зазнати невдачі.

6. Усвідомлення самого себе
Якщо ви не знаєте, ким ви є насправді, ви ніколи не зрозумієте, на що дійсно здатні. Ви повинні точно знати, у чому ваші сильні та слабкі сторони.Якщо ви не будете розуміти, в чому ваш талант, ви нічого не доб'єтеся і будь-яка справа закінчиться невдачею і розчаруванням.

7. Ясність намірів
Будь-яка успішна людина завжди знає чого хоче і, навіть не зважаючи на те, що ніхто окрім неї не вірить у її ідею, йде своїм шляхом. Вона знає, що повинна довести справу до кінця, і ніщо цьому не завадить.

8. Зосередженість
Як би ви не розбивали свій проект на міні-цілі і завдання, вам потрібно буде довести його до кінця. Будь-які відволікаючі проекти повинні відійти на другий план. Зосередженість на одному завданні - гарантія його виконання.

9. Оптимізм
Оптимізм є найважливішою рисою будь-якої успішної людини. Без нього все інше не мало б сенсу і важко виконувалось. Тому необхідно дотримуватися абсолютно позитивного мислення і ніколи не здаватися.

10. Пристрасть
Успіху можуть досягти багато людей, але щоб підтримувати стан успішності потрібно мати пристрасть до своєї справи і любов до життя.
Будьте гідними довіри.

Живіть ініціативно!

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 223

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 496

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 735

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 519

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099