Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Вибір професії для студента

Першим кроком студента до майбутньої самореалізації є вибір професії.

Іноді правильно обрана професія перетворюється на справу всього життя, а іноді, на жаль, студенти з цим вибором промахуються. Якщо ж вона все-таки обрана правильно, то виходить, ви на самому початку встали на вірний шлях і виставили правильні орієнтири.

Головний критерій вибору вишу та спеціальності - захоплення, склад розуму, схильності і так далі. У однієї людини лежить душа до природничих наук, у іншого - до точних, а третю цікавлять науки гуманітарні. У кожному разі, орієнтуватися потрібно на те, які предмети вам цікаві й що дається вам найлегше.

Принциповим моментом є розмір майбутніх заробітків. Адже кожна людина хоче бути заздалегідь упевнена, що її праця оплачуватиметься гідно. А працювати «за ідею» готовий далеко не кожен. Крім цього, основною і досить частою причиною звільнення з роботи «за власним бажанням» насправді є матеріальна незадоволеність.

Важливим показником у виборі майбутньої професії є затребуваність фахівців і можливість професійного кар'єрного зростання. А значить, є сенс уважно вивчити позиції, які міцно тримаються в топі у роботодавців на сьогоднішній день, а також гарненько проаналізувати, чи зміниться цей список через 5-6 років, коли ви зможете закінчити навчання. При цьому «модних» спеціальностей треба швидше побоюватися, ніж «кидатися» на них. Адже коли ви закінчите вчитися, у цих професіях, найімовірніше, буде просто величезний рівень конкуренції.

Прислухайтеся до приватних історій ваших знайомих, можливо, щось з їхніх розповідей зможе вас зацікавити, стати для вас прикладом. Або, можливо, навпаки, вбереже від майбутніх можливих помилок. Пам'ятайте, що трудомістка робота, яка полягає в зборі докладної інформації, зможе стати запорукою вашої майбутньої успішної кар'єри.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 223

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 496

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 735

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 519

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099