Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Як дарувати новорічні подарунки колегам: 5 правил

Дарувати подарунки колегам не тільки на дні народження, але й на Новий рік - це не просто правило хорошого тону, але й обов'язковий пункт у багатьох корпоративних культурах.

Правда, при цьому ви не зобов'язані підносити подарунки всім колегам по роботі – хіба що ваш колектив налічує не більше п'яти людей. У такому випадку неприпустимо залишити одного співробітника ні з чим.

П'ять простих порад про те, як правильно дарувати новорічні та різдвяні подарунки колегам, дає Вікі Олівер, автор книги "301 відповідь на складні питання про бізнес-етикет":

Не переплачуйте. Головне правило ділового етикету з приводу подарунків співробітникам говорить: вони повинні бути недорогими. Ви можете потрапити в незручне становище, подарувавши колезі шовковий шарф за 600 гривень, якщо вона раптом піднесе вам подарунок у вигляді коробки цукерок або м'якої іграшки.

Добре обміркуйте, що будете дарувати. Намагайтеся не дарувати однеі те ж усім колегам. Керівникам компаній дозволено розсилати всім підлеглим однакові подарунки, але для вас як працівника це не вихід. Подумайте, чим захоплюється той чи інший співробітник, і постарайтеся зробити тематичний подарунок, який дійсно його порадує. Так, якщо ви знаєте, що хтось із ваших колег сів на дієту, не варто дарувати йому коробку шоколадних цукерок.

Зробіть заготовки. Приготуйте декілька універсальних запасних подарунків на випадок, якщо хтось не з вашого списку друзів-колег вирішить порадувати вас подарунком. У таких випадках згодиться красиво запакована книга-бестселер або будь-яка дизайнерська штучка, куплена вами на розпродажі. Але навіть якщо подарунка  у відповідь у вас не виявиться, не губіться - просто запросіть колегу на обід і оплатіть рахунок.

Не купуйте жартівливих подарунків. Те, що ви вважаєте смішним, хтось може вважати дурним або навіть образливим. Уникайте,
футболок і чашок з жартівливими написами на кшталт "Все на йух" або "Хто прочитав, той і лох", тому що швидше за все вони назавжди залишаться похованими в ящиках робочих столів.


Обов'язково даруйте подарунки секретарям і прибиральницям. Навіть якщо ви не знаєте обслуговуючий персонал по іменах, невеликий подарунок буде дуже до речі. Не соромтеся говорити тим людям, які полегшують життя всьому офісу, заробляючи при цьому мінімум, про їх значущість. У багатьох компаніях вже давно прийнято "скидатися" грішми на подарунки не тільки начальникові, але і прибиральницям.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 192

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 135

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 178

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 480

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 404

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 183

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 301

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 716

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 566

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 504

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099