Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Як можна зіпсувати репутацію на роботі

Всі ми робимо помилки, і лише деякі здатні ідеально виконувати свою роботу. Але що, якщо ви скоїли дійсно серйозну помилку? У деяких випадках ви ризикуєте не лише втратити довіру колег та керівництва, а й втратити роботу. Ось три основні помилки, які можуть серйозно зашкодити вашій репутації на роботі. За можливості варто їх уникати.

Привласнювати чужі заслуги.
Мабуть, ніщо не зробить вас більшою негідницею, ніж привласнювання чужих заслуг. Люди втрачали роботу і за менший. Кращий спосіб уникнути репутації крадія чужої слави - ​​уважно аналізувати причини успіху. У чому була особисто ваша заслуга? Чи дійсно результат залежав від вас або тільки частина його? Ніколи не варто перебільшувати - тільки наживете собі ворогів. Ще краще - не кричати направо і наліво про свої успіхи. Будьте стриманою, і нехай робота і результат говорять самі за себе.

Приховувати помилку.
Якщо ви зробили серйозну помилку, то, звичайно, можна видалити деякі листи, викинути пов'язані з нею документи, сидіти мовчки або говорити, що нічого про це не знаєте. Але це бомба уповільненої дії. І чим довше ви будете приховувати свій промах, тим серйозніше в підсумку будуть наслідки. Яка альтернатива? Зізнатися відразу. Чим раніше ви розповісте колегам або керівництву про те, що трапилося, тим більше у вас буде часу, щоб спробувати виправити ситуацію або вжити інших необхідних заходів. Ви зможете навіть попросити про допомогу. Але приховавши помилку, ви не будете мати ніяких шансів реабілітуватися коли правда відкриється, а вона обов'язково відкриється.

Зривати терміни.
Коли у вас невдалий день, і ви просто не в силах з чимось впоратися, наприклад, закінчити свою частину роботи вчасно - це одне. Ідеальних співробітників не буває, в залежності від обставин вас зрозуміють і пробачать, ймовірно, потім навіть не згадають про це. Але якщо ви зриваєте терміни постійно, то погана репутація вам забезпечена. Вам перестануть довіряти, з вами не захочуть працювати, а передбачити підсумок з таким ставленням неважко. Якщо ви вже зірвали кілька термінів, то не думайте, що такі помилки зійдуть вам з рук. Можливо, ви перевантажені роботою? Поговоріть про це з керівництвом, делегуйте завдання. Уважніше розподіляйте час, докладіть додаткових зусиль, робіть все, щоб низка невдач не перетворилася на ваш звичний стиль роботи. Ваші старання обов'язково будуть помічені, а колишні помилки незабаром забудуться.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 168

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 256

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 701

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 490

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099