Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Як не провалити співбесіду?

Отже, резюме складене, розіслане роботодавцям і кадровим агентствам, які працюють з молодими кадрами. І ось він, перший телефонний дзвінок - вас запрошують на співбесіду. Як потрібно поводитися?

- Не вигадуйте того, чого ніколи не було! Інтерв'юер неодмінно викриє ваш обман. Якщо ви чогось не вмієте чи не знаєте, не соромтеся, зізнайтесь у цьому! Роботодавець розуміє, що ви тільки починаєте кар'єру. Розкажіть про те, що вмієте, чим захоплюєтеся, щоб ваш потенціал оцінили.

- Не думайте, що, закінчивши ВНЗ, вивчивши мову і з'їздивши на стажування, ви автоматично перетворюєтеся на блискучого фахівця. Спробуйте співставити свої запити з об'єктивною реальністю. Будьте природні і не доводьте, що ви - найрозумніший.

- Не варто задавати багато питань про свої майбутні обов'язки. Краще поцікавитися ними безпосередньо перед тим, як ви приступите до роботи. Не заводьте розмову про зарплату, доки вам не зробили пропозицію про роботу.

- Не вступайте у запеклі суперечки з потенційним роботодавцем (за винятком випадків, коли ви впевнені, що перевіряють ваші здібності захищати свою позицію). Краще пошукати загальні теми для обговорення із співрозмовником, аніж іти на відкриту конфронтацію.

- Не белькочіть, прагнучи викласти якомога більше інформації про себе, не намагайтеся тиснути на інтерв'юера. Не володіючи необхідною кваліфікацією, не обіцяйте: "Вивчу англійську, навчуся швидко друкувати, освою комп'ютер, тільки візьміть мене!"

- Недобре лаяти інших позаочі. Особливо попереднього роботодавця. Якщо ви хочете пояснити причину звільнення, замість того, щоб вигукнути: "мій начальник був жахливим", скажіть - "знаєте, я не люблю, коли кидаються попільничками"... Ви описали конкретний факт і своє ставлення до нього. І цього досить!

Чотири причини взяти вас на роботу
- Ніхто не вимагає від вас суперзнань і формулювань з підручника! Все, що вам потрібно - показати своє розуміння майбутньої роботи.

- Чітко формулюйте свої думки - можливо, до цього доведеться підготуватися вдома. Розповідь про себе має бути ясною і логічною, щоб ваші побажання і сильні сторони були зрозумілими!

- Роботодавця цікавить ваша мотивація. Проте далеко не всі готові до таких питань. Сформулюйте відповідь, не кидайтеся банальними фразами, типу - "мені це цікаво". Щоб звучати переконливо, продемонструйте свою обізнаність, зайдіть на сайт компанії, погортайте пресу, поспілкуйтеся з однокурсниками або студентами на рік старшими - все це допоможе зібрати необхідну інформацію і підготуватися до питань, які вам обов'язково зададуть.

- Зустріч закінчена, вам пропонують задати питання. Якщо у вас їх немає, то виникає питання: а коли ж вони з'являться? Зараз вам дали шанс розпитати, поцікавитися, одержати інформацію, коли ще такий шанс випаде?

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 168

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 255

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 700

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 489

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099