Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Як отримати підвищення заробітної плати

Практично всі постраждали від зміни курсу гривні та відповідного зростання цін. Оскільки економічна ситуація песимістична, багато компаній переглянули заробітні плати своїх співробітників в бік зменшення або програми більшої кількості зусиль за ті ж гроші. Проте, навіть у наш непростий час є щасливчики, які отримали підвищення зарплати.

Правильно обрані місце та час. Більша частина тих, хто отримали підвищення, уважно стежили за обстановкою в офісі і настроєм шефа. Зрозуміло, що йти за підвищенням зарплати до безпосереднього начальника, коли він щойно отримав прочуханку від свого боса за невиконання плану - нерозумно. Тому щасливчики вичікують, коли і атмосфера сприяє, і керівник в непоганому настрої.

Уміння показати й обґрунтувати підвищення зарплати. Багато з нас припускаються великої помилки, мовчки працюючи за двох, в надії, що начальство помітить і відзначить. На жаль, такого начальства замало. Решта настільки захоплені своїми клопотами, що їм просто не до вас, особливо зараз. Тим більше, що під деякими з них самих "хитається крісло". Тому, коли працюєте за двох, не забувайте говорити про це керівникові. Але є два важливих моменти - не потрібно розповідати про свою роботу в плаксивій інтонації і нав'язливо - це викликає негатив у керівництва, а ми добиваємося не цього. І друге: розповідаючи про роботу, потрібно не просто констатувати факт - мовляв, виконую багато роботи. Говорити треба про свої досягнення та результати, причому так, щоб у керівництва складалося враження, що ви успішно справляєтеся з обов'язками, але ось нових додавати не варто.

Шантажувати власною незамінністю потрібно тільки в одному випадку - у вас в кишені лежить підписаний трудовий контракт або джоб оффер від іншої компанії з приголомшливими умовами. Усвідомлення власної унікальності та незамінності - річ приємна, от тільки не факт, що в іншій компанії ви будете таким самим незамінним. Тому красиво грюкнути дверима ви можете, але от тільки куди ви підете? Вакансій, на жаль, стало менше, відмінних вакансій і зовсім небагато. Але це не привід не поглядати по сторонах. Але й не втрачати обережність - наводити довідки та проявляти пильність.

Не потрібно квапити події, але й затягувати теж не варто. Особливо якщо у вас є гідна контрпропозиція. Якщо такої немає, потрібно подивитися, що вже є у колег, які домагаються підвищення, але немає у вас. Може, потрібно підтягнути іноземну мову, чи вивчити нову комп'ютерну програму. До речі подивитися, що взагалі потрібно на ринку праці - може, ви вже відстали від вимог роботодавців? Підвищуйте свою вартість на ринку.

Якщо розмова з керівництвом про підвищення зарплати закінчилася відмовою, це не означає, що вона закінчилася остаточно і незворотно. Продумайте обхідні маневри - чим ви можете компенсувати відсутність зростання зарплати - переходом на вільний графік за ті самі гроші, щоб мати можливість відвідування курсів або просто приробітку. Або добитися того, щоб передати частину рутини колезі. Або попроситися на курси підвищення кваліфікації, тренінг, стажування тощо. І не забувайте, що сьогоднішня відмова - не відмова завтрашня. Уточніть у керівництва, що вам потрібно, щоб домогтися підвищення зарплати, як отримати позитивну відповідь - і слідуйте вказаним шляхом. Тільки спочатку проаналізуйте – чи НЕ відмовка керівництва ось цей шлях. Або складіть свій кар'єрний маршрут - і начальству догодити, і свою кваліфікацію підвищити.

Домогтися у керівництва підвищення заробітної плати завжди було справою складною та довго.. Тільки в іноземних компаніях є традиція перегляду заробітних плат, але і вона тепер носить вибірковий і більш помірний характер. Тому наберіться терпіння, проведіть ретельну розвідку. Розробіть план - як вам переконати керівництво в необхідності підвищення зарплати.

І не забудьте головний пункт - ви повинні показати керівникові, що підвищення вашої зарплати - вигідна інвестиція для компанії, а не благодійність. Тільки такий підхід приведе вас до успіху.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 222

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 495

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 390

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 733

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 518

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099