Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Як побудувати кар'єру в банківській сфері з нуля?

Криза на ринку праці
В даний час ринок банківської сфери перенасичений бажаючими зробити кар'єру саме в цій галузі. Звичайно, робота в банку - це цікаво і перспективно, але, як і скрізь, тут є своя специфіка. Не кожен фахівець у цю специфіку впишеться, особливо в умовах кризи на ринку праці в банківському бізнесі.

Відомо, що будь-яка криза сприяє розвитку чогось нового. У даному випадку - це поява нових банківських спеціальностей, підвищення кваліфікації співробітників, зміна підходу до навчання студентів, нова побудова банківського бізнесу - все це, враховуючи циклічність розвитку світової економіки.

Портрет банківського кар'єриста
У кожному разі, якщо студент, який планує зробити кар'єру в банку, активний, цікавиться змінами в банківській сфері, затребуваністю напрямів у цій області на даний, конкретний період, то кар'єру в банку зараз зробити не просто можливо, але і дуже перспективно.

Зараз дуже популярні такі банківські вакансії, як: фахівець із забезпечення оптимізації бізнесу, ризик-менеджер, фінансовий аналітик, кредитний аналітик, проектний менеджер, аудитор та ін. Враховуючи це, молоді фахівці в будь-якому випадку повинні розуміти, що розпочати свою кар'єру в банку вони зможуть, швидше за все, з переддипломної практики в одному з відділів банку. Визначитися з напрямком практичної діяльності їм зможуть допомогти, наприклад, управління зі сприяння розвитку кар'єри, які тепер створюються при вишах.

Молодий фахівець банку зможе почати з таких позицій, як промоутер операційного залу, інспектор сектора касових операцій, контролер-касир, займатися техобслуговуванням робочих місць, в залежності від спеціалізації.

Крім того, бажаючий побудувати кар'єру в банку повинен бути працьовитим, цілеспрямованим, активним, ініціативним, не боятися експериментувати, вести здоровий спосіб життя, не боятися ставити цілі і йти до їх досягнення.

Враховуючи ситуацію, що створилася на ринку праці, майбутній кар'єрист повинен чітко знати свою мету, ким, в підсумку, він хоче працювати в банку. Все залежить від конкретного роботодавця, але в основному, якщо всі особливості в поєднанні з успішним досвідом роботи на початкових позиціях і затребувані кар'єрні плани враховані, співробітникам, як правило, дають реалізувати себе досить в короткі терміни.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 223

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 496

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 735

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 519

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099