Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Як покращити резюме, щоб вас частіше запрошували на співбесіди

Практично у кожного бувало так, що, надіславши резюме в якусь компанію, ви не отримуєте ані відповіді, ані привіту. Начебто все при вас: і досвід, і освіта, і навички, але запрошень на співбесіду так і не надходить. Що робити в такій ситуації? Як бути? Пропонуємо вам ознайомитися з деякими хитрощами, які допоможуть привернути більше уваги саме до вашого резюме.

У резюме повинна бути чітка мета
В умовах сучасного ринку вакансій ключем до успішного пошуку підходящої посади є специфіка вашої роботи. Замість того, щоб тикати пальцем в небо і шукати в інтернеті вакансію працівника-універсала, який може все і навіть більше, сконцентруйте увагу на якійсь певній професійній області або декількох спеціальностях.

Зараз спостерігається тенденція, яка демонструє інтерес роботодавців до професіоналів вузької спеціалізації. Якщо ви хочете шукати роботу в декількох областях, то створіть резюме для кожної з них. Так ви краще підкреслите ваші переваги і досягнення в тій чи іншій галузі.

Вказуйте точну назву посади, яка вам цікава, на самому початку резюме. Наприклад: «Менеджер з продажу», «Програміст 1С», «Бухгалтер». Це, свого роду, заголовок вашого резюме. Якщо бажана посада не вказана або вказана розмито, швидше за все, таке резюме відправиться або в корзину, або на дальню полицю.

Виділіть в резюме свої сильні сторони, вкажіть, чому саме ви підходите на цю посаду. Професійні навички, досвід роботи, особисті досягнення або будь-які інші відомості, які характеризують вас як відмінного кандидата. Будьте короткі: достатньо кількох змістовних пунктів.

Обов'язково повинен бути перерахований базовий список ключових навичок. Подивіться оголошення про вакансії, які вас зацікавили. Складіть список ключових навичок, які найчастіше запитують роботодавці (і якими ви насправді володієте). Використовуйте чіткі і ясні формулювання, намагайтеся уникати того, що неважливо для рекрутера.

Опишіть досвід роботи відповідно з кар'єрними цілями
По суті резюме - це ваш особистий маркетинговий документ. Однак продемонструвати свої по-справжньому сильні сторони деяким заважає надмірна скромність, іншим же, навпаки, - зайве самозамилування, не завжди підкріплене реальними справами. Дуже важливо давати собі тверезу оцінку, як би складно це не було зробити.

Як поліпшити резюме, щоб вас частіше запрошували на співбесіди
Якщо бажана посада і попереднє місце роботи подібні, зосередьтеся на головному. Ще раз перечитайте вакансію і задумайтеся, які успіхи на попередньому місці роботи особливо важливі і будуть корисними для отримання бажаної посади.

Якщо у вакансії є вимоги, яким ви не повністю відповідаєте, можна спробувати зацікавити роботодавця додатковими відомостями, що характеризують вас як цінного фахівця (будь то інформація про освіту, давній досвід роботи в суміжних сферах або функції на нинішньому місці роботи).

Пастки при складанні резюме
Розглянемо деякі типові пастки, в які потрапляє більшість претендентів при складанні резюме.

Відсутність чіткого зв'язку між заявленою метою резюме і наявним досвідом роботи.

Погляньте на список своїх професійних навичок, як на перелік певних умінь, які будуть корисні конкретному роботодавцеві. Дуже важливо вловити, яким з перерахованих вимог роботодавця ви відповідаєте на сто відсотків.

Не варто докладно викладати зміст своєї поточної роботи. Краще зосередитися на головному і правильній розстановці акцентів. Варто уникати дуже загальних і не інформативних формулювань. Резюме із зазначенням конкретної позиції в очах роботодавця буде виглядати набагато більш виграшно. В іншому випадку ваше резюме буде викликати різні асоціації, але ніяк не співвідноситися з кваліфікованим фахівцем.

Тривалі перерви в роботі
Перерви між роботами в кілька місяців - це ще не привід хвилюватися. Однак якщо періоди безробіття тривають більше 6 місяців, то з цим треба щось зробити. Увімкніть креатив і заповніть ці прогалини інформацією, чим ви були зайняті. Можливо, це була робота по дому, сімейні обов'язки або саморозвиток. Роботодавцю потрібно дати зрозуміти, що ви не сиділи склавши руки весь цей час.

Відсутність відповідної освіти або професійної підготовки
Якщо ви студент або випускник, це зовсім не означає, що ви нічого не вмієте. Як молодий спеціаліст ви можете зацікавити роботодавця своїм невеликим, але багатообіцяючим досвідом: перемогами в конкурсах, веденням проектів, додатковими курсах. Вкажіть, що ви перебуваєте в процесі навчання, і поставте дату його закінчення.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 222

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 495

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 390

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 733

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 518

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099