Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Як пройти співбесіду по Skype

У наш час все більше компаній переходять на онлайн-формат співбесід з метою економії часу і коштів. Ось кілька порад, як правильно поводитися під час співбесіди по Skype.

1. Створіть Skype-профіль з адекватним ім'ям. Ваше Skype-ім'я також важлива складова ділового образу. Так що, якщо ви casanova25 або devil77, негайно створіть новий профіль.

2. Пунктуальность. Увійдіть в програму Skype ще до початку співбесіди за 15 хвилин.

3. Дивіться прямо в камеру. Під час розмови деякі шукачі дивляться не на інтерв'юера, а на своє зображення. Коли співбесіда тільки починається, перевірте, як ви виглядаєте на екрані, а потім сфокусуйтеся на співрозмовника.

4. Виведіть сторонніх з кімнати. Можливо, вам 25 років і ви живете з батьками, але на час онлайн-співбесіди переконайтеся, що крім вас в кімнаті нікого немає.

5. Приберіть в кімнаті. В камері не повинен бути видний безлад. Також перед початком співбесіди не забудьте вимкнути мобільний телефон.

6. Ваші руки повинні бути видні. Камера повинна захоплювати не тільки ваше обличчя, але також плечі і руки. Не наводьте камеру занадто близько до обличчя.

7. Приділіть увагу світлу. Увімкніть настільну лампу, але не направляйте світло прямо в обличчя. Ви не повинні бути білою плямою, проте й нестача світла - це теж мінус.

8. Не забудьте про якісний звук. Для співбесіди по Skype краще придбати навушники з мікрофоном, оскільки вбудований в веб-камеру мікрофон часто підводить.

9. Одягніться належним чином. Одягніться так, як би ви одяглися на звичайну співбесіду. Не потрібно надягати сорочку з краваткою і шорти, вважаючи, що співрозмовник все одно цього не помітить. Можливо, вам доведеться все-таки встати, скажімо, за документами, і тоді ваша «таємниця» розкриється.

10. Говоріть з ентузіазмом. Посміхайтеся і розширено відповідайте на всі питання, уникаючи односкладових «так» і «ні».

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 168

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 256

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 701

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 490

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099