Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Як впоратися з незграбними ситуаціями на роботі

Ми проводимо на роботі багато часу зі своїми колегами. Між людьми в робочій обстановці завжди виникають незручні ситуації. І іноді непросто вийти з таких ситуацій, зберігши добрі відносини.

Щоб незручні ситуації з колегами не застали вас зненацька, Work.ua підготував кілька прикладів з рекомендаціями, як зберегти обличчя і дружній дух в колективі.

Коли просять гроші
Мабуть, гроші - це завжди найболючіше питання. Неважливо просять вас скинутися для підтримки когось у важкій ситуації, на подарунок комусь із колег, шефові або на спільне свято, відмовити буде завжди незручно, які б у вас не були на це причини. Ваша реакція повинна залежати від конкретної ситуації. Подарунки на свята краще підтримати, щоб не стати жертвою косих поглядів. Якщо вам не так просто це зробити з точки зору особистих фінансів, дайте скільки можете. Це не обов'язково може бути повна сума, але ви покажете свою небайдужість і причетність до загальної справи. Або ж можете пояснити свою ситуацію, але реагувати різко та критично ніколи не варто.

Подарунки
Подарунки - справа добровільна. Якщо колега подарував вам щось на день народження, то в майбутньому ви не зобов'язані вчинити так само. Але без образи тоді не обійдеться. Щоб уникнути таких конфліктів і існують корпоративні правила, які врегульовують в тому числі і порядок привітань, щоб у колективі не було розладу. Якщо у вас на роботі не вироблені такі правила, то краще приступити до роботи над ними вже сьогодні. У кожному разі, не забувайте надавати знаки уваги, подарунок може бути недорогим, але корисним і щирим.

Обговорення зарплат і бонусів
Система розрахунку зарплат і бонусів може бути індивідуальною для кожного співробітника. Щоб не розпочалася загальна кругова заздрість і непотрібні розмови за спиною, від цих тим краще йти. Ви можете постаратися бути вивертким в розмові, а можете прямо сказати, що не вважаєте цю тему підходящою для розмови. У кожному разі, це буде краще, ніж крах дружніх відносин на тлі грошей.

Спільні свята
Зовсім не погано провести час з колегами у неформальній обстановці, тим більше це буває не так часто, насправді. Навіть, якщо колеги - не ваш найкращі друзі, це шанс трохи зблизитися. Не зловживайте алкоголем, не заводьте важкі розмови, просто дозвольте собі розслабитися й отримувате задоволення. Не варто ігнорувати потенціал корпоративної атмосфери.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 223

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 496

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 735

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 519

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099