Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Як знайти роботу після 50. Практичні поради

Знайти хорошу роботу у будь-якому віці буває не просто, як хотілося б. У роботодавців своє бачення ідеальних кандидатів, але найчастіше, на жаль, це стосується саме вікового цензу.

Якщо ви займаєтесь пошуком роботи, вам більше 50-ти років, і ви сподіваєтеся, що держава допоможе вам з працевлаштуванням новими законами і програмами, то це малоймовірно. Якщо роботодавець не хоче брати на роботу кандидата у віці, то переконати його в цьому зможете тільки ви. Пошук роботи після 50 досить складний і для того, щоб ви легше впоралися з цим непростим завданням, ми наведемо тут кілька основних порад по складанню резюме та проходженню співбесіди для кандидатів старше 50-ти років.

Не робіть цього:
1.Не включайте в резюме дату народження, сімейний стан, наявність дітей, стать або будь-які інші особисті дані, які не пов'язані з вашою здатністю робити цю роботу.

2. Ми рекомендуємо описувати тільки останні 10 років трудового стажу, оскільки роботодавці зацікавлені тільки в ваших останніх досягненнях.

3. По можливості не залишайте незрозумілих прогалин у стажі. Ваше резюме повинне виглядати як хронологічний потік, починаючи з останнього місця роботи і пояснювати прогалини (наприклад, догляд за дітьми чи родичем). Нез'ясовні прогалини викликають підозри.

4. На пряму не показуйте ваш вік. Не вказуйте роки, коли ви вчилися в університеті і видаліть дату з будь-яких навчальних курсів. Не говоріть про ваших онуків чи про щось інше, що може розкрити ваш вік.

Зробіть так:

1. Складіть ваше резюме на 2 сторінках. Дотримуйтеся двох сторінок, оскільки рекрутери та роботодавці хочуть швидко бачити, як ваші навички та досвід відповідають тому, що вони шукають. Якщо у вас проблеми з тим, щоб умістити його на 2 сторінки, пам'ятайте, вам потрібно перерахувати тільки останні 10 років вашого досвіду роботи. Якщо за останні 10 років ви працювали тільки в одному місці, то ви можете вказати ваші попередні роботи.

2. Досвідчені кандидати мають багато різноманітних навичок, але вам варто включити в своє резюме тільки ті, що мають відношення до вакансії, на яку ви претендуєте. Для цього подивіться на посадові інструкції і список навичок в цікавій для вас вакансії.

3. Зосередьтесь на ваших останніх досягненнях, щоб вони обов'язково були актуальні в даний час.

4. Підкресліть вашу здатність до навчання новим навичкам. Підготуйте приклади того, як ви швидко придбали нові навички, в робочому середовищі чи за його межами. Підкресліть вашу здатність адаптуватися до нових ситуацій і технологій.

5. Дайте зрозуміти, що ви сприймаєте керівництво будь-якого віку і не допустите залякування вашим віком молодих менеджерів.

Великі компанії часто мають вікові квоти для заповнення вакансій, тому вони можуть бути проти тих, хто старший. Можливо, вам варто задуматися про тимчасову або сезонну роботу. Роботодавці, які шукають працівників, цінують наступне: досвід (без навчання), надійність, спокій під тиском, а також готовність виявити гнучкість в робочий час. Використовуйте свій досвід на свою користь. Підкресліть, що ваш досвід означає, що ви будете братися за справи серйозно.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 223

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 496

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 735

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 519

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099