Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Якості, які дратують роботодавців

Приходячи на співбесіду, ми з усіх сил намагаємося сподобатися роботодавцю. Іноді намагаємося навіть занадто, викликаючи протилежну реакцію, а іноді просто вибираємо не ті пріоритети, не той підхід або забуваємо прості правила поведінки.

Нижче описані деякі основні якості і моделі поведінки кандидатів, які негативно позначаться на результаті співбесіди, або і повністю закриють для вас двері компанії.

ПеребільшенняЯкості, які дратують роботодавців
Ми часто намагаємося виглядати краще, ніж ми є. Завжди можна трохи прикрасити дійсність, але не варто захоплюватися, бо інтерв'юер з легкістю розкриє вашу брехню. Тому не слід говорити, що ви любите засиджуватися на роботі допізна, в надії, що не доведеться цього робити, або що ніколи не хворієте.

Надмірна самовпевненість
Бути впевненими у своїх силах і знати собі ціну - це добре, якщо не перегинати палицю. Не потрібно спілкуватися з рекрутером так, ніби вас уже прийняли на роботу. Зарозумілість ніхто не любить.

Фамільярність
Якщо інтерв'юер - молода дівчина, тільки недавно закінчила університет, або просто ваш однолітка, то це не означає, що потрібно переходити на «ти» і вести себе ніби ви старі друзі. Можна кілька разів пожартувати, щоб зменшити градус напруги, але пам'ятайте, що співбесіда - формальна зустріч, поважайте свого співрозмовника.

Недбалість
Акуратність і увага до деталей потрібні у всьому, не тільки в одязі. Кандидат, який допустив неточності в назвах колишніх компаній, неправильно написав назву своєї спеціальності в університеті, а прізвище свого колишнього керівника, який повинен дати рекомендації, випадково написав з маленької літери, навряд чи заслужить великої довіри.

Настирливість
Уміння домагатися свого - гарна якість, але це не означає, що потрібно щодня телефонувати інтерв'юеру, щоб дізнатися результати співбесіди. Це буде швидше схоже на розпач, ніж на наполегливість.

Нервозність
Співбесіда - хвилююча подія, але якщо ви не зможете виразно відповідати на питання, будете кожну хвилину перекладати ногу на ногу, регулярно поглядати на годинник і т.п., то точно не справите гарне враження на роботодавця. Не нехтуйте підготовкою до співбесіди, це дозволить вам відчувати себе впевненіше.

Хвастощі
Важливою характеристикою кандидата є його досягнення, але не варто перетворювати це на звичайне хвастощі. Не упускайте цю грань, інакше всі ваші плюси перетворяться в один великий мінус.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 255

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 699

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 489

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099