Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Якості, які не сподобаються інтерв'юеру

Ви кваліфікований фахівець з хорошим досвідом роботи, але на ринку праці завжди тісно. Існує безліч причин, за якими пошук роботи затягується, а деякі якості кандидатів можуть змусити роботодавця зовсім відвернутися від вас.

Які ж саме якості претендентів не припадуть до смаку роботодавцю?

Недолік енергії
Якщо у вас мало ентузіазму, то це безумовно буде помітно під час інтерв'ю. Мотивація і енергійність перетворюють співробітника в хорошого співробітника, а хорошого співробітника - у дуже хорошого.Тому дуже важливо показати свою зацікавленість роботодавцю, а пасивність поставить вас в кінець черги.Якості, які не сподобаються роботодавцю

Невміння використовувати вільний час
Роботодавцю може не сподобатися, що крім роботи ви більше нічим не займаєтеся. Захоплення і хобі можуть багато що сказати про людину. Для найкращого ефекту ваші захоплення повинні межувати з професійною діяльністю. Але з будь-якого правила є винятки.Звичайно, не варто згадувати, що ви любите проводити час за переглядом улюблених серіалів, а от до активного відпочинку та спорту більшість роботодавців ставляться позитивно.

Звичка відкладати справи
Прокрастинація - схильність постійно «відкладати на потім» неприємні справи точно нікому не припаде до душі. Усім потрібні відповідальні, пунктуальні і виконавчі співробітники. Наведіть приклади з професійного або особистого житті, коли вам потрібно було багато зусиль на виконання складних завдань, але ви завжди впевнено йшли до поставленої мети.

Непідготовленість
Ви прийшли на співбесіду, нічого не знаючи про компанію, чим вона займається і хто її клієнти? Здається, ви не дуже обов'язкова людина.Роботодавці потребують співробітників, які підходять до роботи з усією серйозністю, а пошук роботи та інтерв'ю - така ж робота.

Непостійність
За невеликий період часу ви змінили дюжину робіт і посад? Це може наштовхнути на думку, що з вами важко спрацюватися, і так само тяжко на вас покластися. Якщо вам дійсно довелося змінити досить багато місць роботи, то постарайтеся максимально аргументовано пояснити причини. Якщо роботодавцю доведеться робити висновок самостійно, він просто вирішить, що ви непосидючі й непостійні.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 222

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 495

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 390

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 733

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 518

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099