Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Яким повинен бути дійсно хороший бос

Талановитий бос не вважає підлеглих нетямущим дітьми, не залякує і дає час для самореалізації. ФІНАНСИ bigmir) net склали список переконань, якими повинен керуватися будь-який керівник і людина, яка починає свою справу:

Компанія - це суспільство, а не машина
Багато начальників розглядають компанію як якийсь механізм, в якому співробітники - це гвинтики. Тоді як талановиті керівники знають, що фірма - це, перш за все, спільнота індивідуальностей, об'єднаних спільною метою. Вони надихають співробітників працювати на благо своїх колег, всього співтовариства, а значить, і компанії в цілому.

Менеджмент - це сервіс, а не контроль
Посередні боси вважають, що керівництво зводиться до тотального контролю над підлеглими. Вони створюють умови, в яких працівник не виявляє ініціативи, а лише чекає вказівок "зверху". Прозорливі ж начальники намагаються опустити рівень прийняття рішення якомога нижче, дозволяючи співробітникам створювати власні правила, і втручається в їх роботу тільки в крайніх випадках.

Мої співробітники - це мої колеги, а не діти
Не дивіться на підлеглих як на неоперених пташенят, і вони не будуть заглядати вам в рот ... Секрет успішного керівництва полягає в тому, щоб ставитися до співробітників фірми так, ніби вони унікальні і незамінні для колективу. Тільки в такому випадку вони відповідально підходять до роботи і демонструють відмінний результат.

Мотивувати потрібно не страхом, а мрією
Коли співробітники залякані звільненням або зниженням зарплати, вони не можуть розкритися і працювати на всю потужність, боячись приймати ризикові рішення. Талановитий начальник мотивує підлеглих, малюючи на зборах райдужну картину майбутнього компанії і показуючи, яке місце вони займуть у ньому. Дайте людині мету, і вона зверне гори.

Робота повинна подобатися
Багато босів спочатку вибирають неправильну модель поведінки, вважаючи себе агресорами, які примушують підлеглих до нелюбимої, але необхідної роботи. Відповідно починають поводитися і співробітники, при будь-якій можливості намагаючись ухилитися від роботи. Далекоглядний керівник всіма силами намагається перетворити щоденнаупраця якщо не в свято, то хоча б в приємне і продуктивне проведення часу.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 168

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 255

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 700

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 489

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099