Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись
МістоГорохів
Зарплата3000 грн
Зайнятістьповна
Вік22 роки
Освітавища незакінчена (навчаюсь заочно)
Освіта (детально)Закінчив Горохівський коледж ЛНАУ за спеціальністю "Бухгалтерський облік". На даний момент навчаюсь на магістратурі в ЛНТУ за спеціальність "Облік та Аудит"
Досвід роботи2 роки
Досвід роботи (детально)з 05.2013 по тепер. час (1 рік 9 місяців) - "Нова Пошта" (вантажні перевезення, служба доставки).
Оформлення Товаро-транспортних накладних, ведення касових операцій, робота з Актами воконаних робіт, ведення транспортної документації.
Професійні навички та знанняНавики роботи з комп'ютером: MS Office (Word, Exсel, Access, Power Point, Publisher,Outlook), навички роботи з Internet (MS Explorer, Mozilla Firefox, Opera), програмою 1С 8.2
Мовианглійська - середній рівень, російська - високий рівень
Особисті якості, інтересиКомунікабельний, старанний, уважний, цілеспрямований, урівноважений, але свої погляди відстоюю активно та аргументовано. Бажання працювати та вчитися. Готовий працювати на результат. Спокійний, стресостійкий. Вмію працювати в команді. Вмію аналізувати та логічно мислити, пунктуальний. Шкідливих звичок не маю.
Телефон096-839-88-05
Електронна поштаantmaks7@gmail.com