Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись
МістоЛуцьк
Зарплата2500 грн
Освіта (детально)2008 – 2013 рр. Луцький національний технічний університет, кваліфікація магістра з фінансів і кредиту.
Досвід роботи (детально)з червня 2012 р. по вересень 2014 р. менеджер із зв’язків з громадськістю на дільниці в ПП «Агро-Експрес-Сервіс». Основні обов’язки: ведення вхідної і вихідної документації, внесення прихідних документів та списання товарів в 1С Бухгалтерія, зведення даних в програмах MS Word та Excel, підготовка документів при прийомі та звільненні працівників, ведення неофіційної каси, заповнення табеля робочого часу, обчислення розміру заробітної плати працівників, укладення договорів з орендодавцями та виплата орендної плати.
Професійні навички та знанняДосвідчений користувач Windows, MS Office (Word, Exсel), Internet (MS Explorer, Mozilla Firefox, Opera), навички роботи з 1С.
Особисті якості: відповідальна, цілеспрямована, пунктуальна, організована, комунікабельна, рішуча, здатна швидко навчатися.
Мовиукраїнська, російська, англійська (середній рівень)
Телефон096-062-17-15