Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись
МістоЛуцьк
Освіта (детально)Луцький інститут розвитку людини «Відкритого міжнародного університету «Україна». Факультет «Програмного забезпечення та автоматизованих с-м». Спеціальність: «Програміст прикладний».
Досвід роботи (детально)2002-2005 рр. - рекламне агентство «Проспектс Юкрейн». Промоутер.

2006-2007 рр. - ТзОВ «Фудз-трейд». Торговий представник (продаж та просування торгових марок «Флінт», «Козацька розвага», «Морские», «Мачо», «РЕД», контроль дебіторської заборгованості, пошук нових торгових точок, мерчендайзинг.

2007 р. - ТОВ «АЙС-ТІМ». Ексклюзивний торговий представник по місті Луцьк (продаж продукції компанії, забезпечення та розвиток присутності продукції торгових марок «Левада», «Сонечко моє», «Економка» на закріпленій території, просування всього асортименту товарів, забезпечення своєчасних проплат за продукцію клієнтами компанії).

2009 р. - ПП «Інтер Пласт». Офіс – менеджер, менеджер з продажу метало-пластикових конструкцій.

2009 р. і по сьогодні - Волинська філія ТОВ «Арт-мастер». Адміністратор реєстрації (робота з 1С бухгалтерією 8.1 (формування рахунків, актів виконаних робіт, податкових накладних, дебет/кредит заборгованість), формування внутрішніх звітів компанії, генерація електронно-цифрових підписів, формування документів від клієнтів на генерацію, збір та підготовка документів в архів, ведення внутрішньої та зовнішньої кореспонденції, листування з клієнтами, співпрацювання з органами податкових організацій у Любешівському, Камінь-Каширському районах та ін.

2013 р. і по сьогодні - НВП у формі Товариства з обмеженою відповідальністю «Юртех» . Фахівець з інформаційних технологій.
Професійні навички та знанняЦілеспрямована, впевнена у собі та у своїх силах.
Легко навчаюсь і дуже старанно і серйозно ставлюсь до роботи.
Телефон050-084-60-90