Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись
МістоЛуцьк
Зарплата2000 грн
Зайнятістьповна
Вік36 років
Освітан/вища
Освіта (детально)1993-1997 – Луцьке педагогічне училище, вчитель музики.
2005-2008 – Волинський інститут економіки та менеджменту, «Менджмент організацій», незакінчена вища.
Досвід роботи13 років
Досвід роботи (детально)2012-2013 – ТзОВ «ВТР» - офіс-менеджер: робота з клієнтами, документацією, офісною технікою, організація семінарів (за кордоном).
2012-2012 – ТзОВ «ICredit» - кредитний консультант, створення клієнтської бази, оформлення кредитів.
2012-2012 – ТзОВ «Близнюки» – офіс – менеджер, робота з клієнтами, створення клієнтської бази, заключення договорі, виписка рахунків.
2007-2010- Охоронна фірма «Арсенал» – секретар генерального директора, інспектор відділу кадрів – ведення документації, робота з клієнтами, ПК, офісною технікою, облік особового складу підприємства (300 чол.), його підрозділів, оформлення документів на прийом, переведення і звільнення працівників відповідно до КзПП, положень, інструкцій, наказів керівника підприємства, формування і ведення особових справ працівників, внесення змін, пов’язаних з трудовою діяльністю, заповнення та ведення обліку і зберігання трудових книжок, визначення трудового стажу, видання довідок про теперішню і минулу трудову діяльність працівників, ведення обліку надання відпусток працівникам, здійснення контролю за складанням і додержанням графіків чергових відпусток, оформлення документів, необхідних для призначення пенсій працівникам підприємства.
2006 – ТОВ НВВП «Біоресурс» – секретар – ведення документації, робота з клієнтами, ПК, офісною технікою.
2005-2006 – ТОВ «Екопласт» – мерчандайзер – відповідальна за правильну викладку товарів, робота з клієнтами, ПК, ведення звітності.
1998-2005 – Луцький міський паспортний відділ – паспортист: розшук неплатників аліментів, виготовлення паспортів, робота з офісною технікою.
Професійні навички та знанняВпевненний користувач ПК.
Мовиукраїнська, російська, англійська - базовий рівень
Телефон099-535-69-07
Електронна поштаaljona_3579@mail.ru