Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Умови використання та публікацій

Зазначені нижче правила є Угодою між проектом "Реальна Робота" (далі Проект) і Користувачем послуг веб-сайту http://realna-robota.volyn.ua (далі Сайту), на умовах якого здійснюється використання Користувачем інформації та сервісів, що надаються Сайтом.

1. Обов'язки користувача
Приймаючи дану Угоду, користувач зобов'язується повною мірою виконувати дані правила при роботі з сайтом.
1.1. Не вводити в оману інших користувачів або адміністрацію сайту.
1.2. Не створювати кілька облікових записів на сайті, якщо фактично вони належать одному і тому ж роботодавцю або приватній особі.
1.3. Не розміщувати свідомо неякісну або фальшиву інформацію.
1.4. Не використовувати слова, набрані тільки великими буквами, якщо вони не є абревіатурами.
1.5. Не публікувати оголошення, що пропонують роботу в таких сферах як: гральний бізнес, еротичні і окультні послуги.
1.6. Публікувати резюме і вакансії тільки в відповідні з тематикою розділи.
1.7. Не публікувати кілька однакових або відмінних лише заголовком резюме або вакансій.
1.8. У заголовках резюме і вакансій не допускати повторень слів.
1.9. У заголовках і описі вакансії не розміщувати інформацію більш, ніж про одну посади.
1.10. Не використовувати Сайт для поширення рекламних матеріалів, в т.ч. не публікувати під виглядом вакансій або резюме оголошення про послуги підбору роботи або персоналу, партнерство і співпрацю.
1.11. Не публікувати образи, нецензурні вислови та інші матеріали, які завдають шкоди Проекту або третім особам.
1.12. Не розміщувати на сайті інформацію, яка може стосуватися до збору та зберігання персональних даних про інших користувачів.
1.13. Назву компанії публікувати без лапок, дужок та інших символів, починаючи саме з назви. Далі, через кому (за бажанням) може бути вказана форма власності або тип діяльності.
1.14. Оибирати розділи виключно відповідно до тематики заголовка. 
1.15. Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність за інформацію, що розміщується ним на Сайті, в тому числі за відповідність її вимогам законодавства, дотримання авторських прав, санкціоноване використання найменувань фірм, використання логотипів, знаків для товарів і послуг (торгових марок), а також за дотримання прав третіх осіб у зв'язку з розміщенням інформації на Сайті. У разі надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних з розміщеної Користувачем інформації, Користувач зобов'язується самостійно і за свій рахунок врегулювати вказані претензії.
1.16. Користувач зобов'язується використовувати Сайт відповідно до даної угоди, а також діючими і застосовними в даній області законами.

2. Обмеження відповідальності 
Проект не несе відповідальності: 
2.1. За зміст матеріалів, опублікованих Користувачами. 
2.2. За заподіяння шкоди, збитку і будь-яких інших збитків, які можуть виникнути при використанні Сайту.

3. Права Проекту
Проект залишає за собою право:
3.1. Модифікувати Сайт на свій розсуд.
3.2. Змінювати вартість і види послуг, терміни їх дії.
3.3. Редагувати або видаляти матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті, якщо вони не відповідають умовам даної Угоди, завдають шкоди Проекту або третім особам, а також за особистим розсудом без зазначення причини.
3.4. Використовувати для своїх цілей матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті і що знаходяться у відкритому доступі, зокрема, для розміщення матеріалів на сайтах партнерів.
3.5. Вносити зміни в дану Угоду в односторонньому порядку. Користувач вважається поінформованим про змінені умови Угоди з моменту опублікування зміненого варіанту цієї Угоди на Сайті за адресою http://realna-robota.volyn.ua/umovy_publikatsii_45.

4. Політика конфіденційності
Використання Сайту означає повну та безумовну згоду Користувача з політикою конфіденційності та зазначеними в ній цілями та умовами обробки його персональних даних.
4.1. Користувач Сайту, розміщуючи резюме та / або інші дані на Сайті та / або відправляючи резюме та / або інші подібні листи на електронні адреси компаній та / або інших Користувачів Сайту, добровільно надає Проекту, а також третім особам, які мають доступ до цього Сайту, свою безумовну згоду на обробку своїх персональних даних (які містяться в його резюме, повідомленнях та / або іншої інформації, зібраної та / або розміщеної на Сайті та / або відправленої іншим Користувачам Сайту).
4.2. Обробка Персональних даних включає в себе будь-які дії та / або сукупність дій, які пов'язані зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням і поширенням (реалізацією, передачею), видаленням Персональних даних Користувача з метою забезпечення роботи сервісів Сайту.
4.3. Обсяг Персональних даних Користувача, по відношенню до яких здійснюється обробка і які можуть бути включені в бази персональних даних (у тому числі до бази персональних даних резюме), визначається як будь-яка інформація про Користувача (яка розміщена в його резюме та / або інших даних, зібраних та / або розміщених на Сайті та / або листах відправлених з його допомогою), яка стане відома Проекту, а також будь-яким третім особам, які використовують Сайт.
4.4. Згода Користувача на обробку його персональних даних не вимагає від Проекту додаткових повідомлень при передачі його персональних даних третім особам відповідно до норм ст. 21 Закону України «Про захист персональних даних».
4.5. Приймаючи дану угоду, користувач підтверджує, що йому зрозумілі його права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також мету збору, зберігання і обробки його персональних даних. Користувач також дає згоду, що термін обробки його персональних даних є безстроковим.
4.6. Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити) надані ним персональні дані або їх частину, а також вимагати від Проекту повного видалення його облікового запису і всіх персональних даних з бази даних Сайту.
4.7. Метою збору, зберігання та обробки персональних даних є надання користувачу персоналізованих сервісів Сайту, в тому числі: доступ в особистий розділ, авторизація, нагадування пароля, публікування і відправка резюме та / або вакансій, надання послуг, обробка запитів Користувача, а також інші сервіси Сайту.

Реклама на сайті