Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Реклама на сайті

Проект "Реальна Робота" пропонує Вам скористатися послугою розміщення рекламного банеру на сторінках нашого сайту. 

Це дасть Вам можливість привернути увагу до вашої компанії потенційних шукачів роботи, які щодня відвідують наш ресурс.

Ефективність даного виду медійної реклами дуже висока, вона допомагає у брендуванні вже існуючої компанії, торгової марки, підвищенні впізнавання компанії чи бренду, а також ознайомленні аудиторії з новими компаніями. 

Замовивши рекламне банерне місце на нашому сайті, Ви отримуєте приблизно 100 000 показів у місяць в залежності від ротації банерного місця.
Наш рекламний банер може містити в собі посилання на Ваші сторінки в Інтернеті, що автоматично збільшить відвідуваність Вашого ресурсу та кількість Ваших потенційних клієнтів.

Види банерів
Сайт "Реальна Робота" передбачає розміщення трьох основних видів банерів: флеш-анімований банер, анімаційний банер та статичне зображення.

Відсилайте нам Ваш банер і ми розмістимо його на сторінках нашого ресурсу. Якщо у Вас немає розробленого банера — тоді Ви можете замовити його розробку у нас! За демократичну ціну ми розробимо рекламний банер, який як найкраще підійде Вам. 

ФЛЕШ-БАНЕР має найбільш широкі можливості відображення анімації. За рахунок використання векторної графіки у флеш-анімації можна використати більше елементів та великий інтервал часу відтворення, що не так сильно відображається на вазі файлу порівняно з іншими варіантами анімації.
АНІМАЦІЙНИЙ БАНЕР - це варіант банера, у якому покадрово та почергово змінюються зображення, що створює ефект анімації. Має набагато менші можливості анімації ніж флеш-банер та обмеження в часі, який зростаючи, пропорційно збільшує розмір анімації.
СТАТИЧНЕ ЗОБРАЖЕННЯ - банер, який являє собою звичайне зображення. Виглядає статично та не підтримує анімації порівняно з flash- та gif-анімацією. Дозволяє розмістити у собі обмежену кількість інформації.

ЗАМОВИТИ ІНТЕРНЕТ-РЕКЛАМУ

Якщо Вас зацікавила наша рекламна пропозиція та Ви хочете замовити банерну рекламу у нас на сайті, або ж уточнити деталі співпраці, будь-ласка, зв'яжіться з нами. Усі наші контакти тут.